SUPER DEXTRIN 55ml õuna-sidrun

2,90 

Super Dextrin on energiat andev uue põlvkonna energiageel. Eriline koostis seob endas Cluster dextrin (dekstriini klastrite), Palatinoosi ja erineva ekvivalendiga DE6 ja DE18 maltodektriinide efektiivse koosmõju. Erinev süsivesikute molekulaarstruktuur tagab erineva energia eralduse võimaldades sellega parema energia pöördjaotuse. Super dextrine toote koostis on patenteeritud tänu tema innovatiivsetele omadustele.

Tugevalt hargnenud tsükliline dekstriin (HBCD) on süsivesikute allikas, mis sportlaste toitumise valdkonnas on veel suhteliselt uus. HBCD boonuseks on selle võime eraldada energia pidevalt ja järkjärgult erinevalt tavapärastest süsivesikute allikatest nagu näiteks dekstroos, mis põhjustava kiire veresuhkru tõusu ja sellele järgneva tugeva insuliini reaktsiooni organismis. HBCD absorbeerub vähehaaval ning kindlustab süsivesikute jätkuva eraldumise vereringesse, mis omakorda võimaldab treenida intensiivsemalt ja pikema aja jooksul.

Kirjeldus

KASUTAMINE: soovitav 1-3 pakki päevas treeningu ajal koos veega.

SISALDUS: vesi, tugevalt hargnenud ahelaga tsükliline dekstriin (dekstriini klastrid), isomaltuloos (palatinoos), ruktoos, maisist pärinev maltodekstriin DE18, maisist pärinev maltodekstriin DE6, lõhna- ja maitseaine, sidrunimahla kontsentraat, happesuse regulaator: sidrunhape,toiduvärv beetakaroteen säilitusaine: kaaliumsorbaat. Isomaltuloos on glükoosi ja fruktoosi allikaks.

Tähelepanu: Säilitada jahedas, kuivas kohas. Säilivusaja tingimuseks on, et toode on säilitamisel suletud ja säilitatakse tootja poolt soovitatud tingimustel.

Sisaldus:100 ml55ml
Energeetiline väärtus833 kJ/196 kcal459kJ/108 kcal
Valk0 g0 g
Süsivesikud49 g27 g
Millest suhkrud24 g13 g
Rasv0 g0 g
Kaalium108 mg54 mg
Sool0,09 g0,05 g