SPORT COFFEE 25 ml ETHIC

2,20 

Energiat andev kohvi koos järkjärguliselt imenduvate süsivesikutega. Sisaldab kofeiini 85 mg doosi kohta. On mõeldud neile, kes vajavad intensiivse treeningu jooksul  kohest lisaenergiat.

Sport Coffe sisaldab väljavalitud kohvisegu, kuhu on lisatud ka erineva imendumiskiirusega süsivesikuid.  Toode sisaldab üheaegselt nii kiiresti imenduvaid süsivesikuid (fruktoos ja dekstroos) ning aeglaselt imenduvaid süsivesikuid (maltodrkstriin ja isomaltuloos). Selline kombinatsioon annab võimaluse kasutada toodet nii intensiivse lühema pingutuse korral kui ka pika kestvusega pingutuse korral.

Kirjeldus

Kasutamine: 1-2 pakikest treeningu ajal.

Koostisosad: vesi, maltodekstriin, fruktoos, dekstroos, isomaltuloos, lüofiliseeritud kohvi (3%), happesuse regulaator: sidrunhape, kofeiin, looduslik maitseaine : kohvi.

Toitumisalane teave 100 ml/25 ml kohta: energia  301/1259/75.3/315 kcal/kj, rasvad 0g/0g, millest küllastunud rasvhapped 0g/0g, süsivesikud 75g/18.7g, millest suhkruid 25g/6.3g, kiudained 0g/0g, valgud 0g/0g, sool 0.5g/0.45g, kofeiin 340 mg/85mg.

Toidulisand. Ei asenda  mitmekülgset toitumist. Ei ole mõeldud lastele alla 3. eluaasta, rasedatele naistele ja imetavatele emadele.  Hoida kuivas ja jahedas temperatuuril, mis ei ületa 25°C. Eemal otsesest päikesekiirgusest.  Mitte külmutada. Tootja ei vastuta kahjustuste eest, mis on tekkinud toote valest kasutamisest või säilitamisest. Toodetud EU.