ISODRINX 420g koffeiiniga blue

15,28 

Kiiresti imenduvate süsivesikute ja elektrolüütide suure sisalduse tõttu on ISODRINXi ideaalne vedeliku vormis energiaallikas optimaalsete toitainete, mineraalide ja vitamiinide kogustega.

Professionaalne spordijook, mis veega segatuna tagab Sinu kehale hea annuse energiat füüsiliseks tegevuseks. Sobib ideaalselt kasutamiseks nii hüpotoonilisel kui ka isotoonilisel lahjendamisel. ISODRINX lahustuva joogi koostis on inspireeritud viimastest arengutest sporditoitumise valdkonnas. Rõhk on inimorganismi vajadustel seoses vedeliku ja mineraalainete tarbimisega füüsilise koormuse ajal. Uus koostis ei sisalda magusaineid.

Kirjeldus

ISODRINX  – spordijoogi pulber on mõeldud: profi- ja amatöörsportlastele, * mineraalide tasakaalu reguleerimiseks füüsilise pingutuse ajal * organismi rehüdratiseerimiseks jõupingutuse ajal ja selle järel * ekstreemse koormuse all olevatele inimestele rasketes klimaatilistes tingimustes * kvaliteetseks ja kiireks taastumiseks * mineraalide ja vitamiinide täiendamiseks jõupingutuse järel * lihaskrampide ohu vähendamiseks *

420 g = 6 l isotoonilist või 9 l hüpotoonilist jooki

1000 g = 14,3 l isotoonilist või 21,5 l hüpotoonilist jooki

Pakend: 420g või 1000 g